Palm Beach, Porto Das Dunas
Om van uw vakantie in Aquiraz te genieten, verblijf in Palm Beach, Porto Das Dunas Aquiraz appartementen, gelegen ongeveer 1 km verwijderd van het Ytacaranha Park en op 15-minuten loopafstand tot het Acqua Circo-Beach Park.
Dit appartement is niet ver van het Sea Blue Village gelegen. Het Engenhoca Parque pretpark ligt binnen 7 km van het appartement.
Palm Beach, Porto Das Dunas appartementen bieden gasten een balkon en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken in deze accommodatie. Er is ook een apart toilet en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt dit appartement zelfvoorzienende opties zoals een koelkast, een oven en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque Eólico3384 km
- Praia do Porto das Dunas2152 km
- Barraca Tadeu Beach2097 km
- Eolic Power Plant3905 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Pinto Martins – Fortaleza24 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Palm Beach, Porto Das Dunas appartement.
Gasten van Palm Beach, Porto Das Dunas appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Ytacaranha Park, binnen 14 minuten lopen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Engenhoca Parque pretpark (7 km) en het Acqua Circo-Beach Park (1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Palm Beach, Porto Das Dunas appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Palm Beach, Porto Das Dunas appartement is $279. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Palm Beach, Porto Das Dunas appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Palm Beach, Porto Das Dunas appartement.